Diyarbakır’da işçileri taşıyan servis aracı ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsün çarpışması sonucu kaza meydana geldi, araçlarda maddi hasar oluştu.
Kaza, merkez Yenişehir ilçesi Üçkuyular mevkiinde saat 06.40 sıralarında meydana geldi. Kaza sonrası herhangi bir yaralanma olayı yaşanmazken, belediye otobüsünün içindeki yolcular ve servisteki işçiler korku dolu anlar yaşadı.
DİYARBAKIR’DA BELEDİYE OTOBÜSÜ İLE SERVİS ARACI ÇARPIŞTI
![featured](https://21haber.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Gorsel-2023-11-07-saat-08.54.45_e16ef3c8-1024x587.jpg)