Yarın saat 14.00’da Yeni Diyarbakır Stadı’nda hem Play-Off hem de şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada karşı karşıya gelecek olan Diyarbekirspor ve Vanspor, bu maçla birlikte 9.randevularına çıkacak.
İki takım arasında daha önce yapılan 8 maçın 2’sini Diyarbekirspor,4’ünü Vanspor kazandı. 2 karşılaşma ise berabere sonuçlandı.
Sezonun ilk yarısında Van’da oynanan maçı ev sahibi ekip 2-1 kazanmıştı. Diyarbekirspor, yarınki maçı kazanarak aynı zamanda rövanşı da almak istiyor.
BÖLGE DERBİSİNDE 9.KAPIŞMA
![featured](https://21haber.com/wp-content/uploads/2024/03/b92139ef-e0ed-4295-aff4-573c757d3ae32.jpeg)